Kondiční jízdy
s autoškolou, která Vás baví

 

Kondiční jízdy jsou určeny pro držitele řidičského oprávnění, kteří se při řízení vozidla necítí jistě, mladé začínající řidiče, kteří jsou čerstvými absolventy autoškoly bez zkušeností, řidiče, ženy, maminky s dětmi, seniory kteří dlouho neřídili a potřebují získat správné dovednosti, návyky i znalosti pravidel a v neposlední řadě motocyklisté, kteří nemají zkušenosti, přecházejí na silnější motocykl a další. Proto pro zájemce tým Liberecké autoškoly RS-PRIMA připravil kondiční jízdy zaměřené podle potřeb a požadavků. Našim cílem je to, aby Vám každá kondiční jízd přinesla jistotu, sebedůvěru a pohodu přiřízení vozidla.

 

 

Mladí a začínající řidiči

Uvědomujeme si, že výuka v autoškolách má různou úroveň a řidič po získání řidičského oprávnění vzhledem k základnímu obsahu a rozsahu výuky, znalostí a zkušeností nemůže být dokonale připraven pro bezpečný provoz na pozemních komunikacích a řešení situací v provozu. V autoškole jste se naučili zejména jak úspěšně absolvovat zkoušku kličkování mezi pneumatikami a nějakým způsobem projet naučené trasy. Pro získání řidičského průkazu je to smutné, ale dostačující. Nyní však přišla chvíle, kdy se budete sami pohybovat v provozu a proto je potřeba se skutečně naučit řídit a ovládat vozidlo. Naši instruktoři s Vámi při kondičních jízdách procvičí správné návyky, získání přehledu o provozu okolo Vás, řešení situací, správný způsob jízdy ve městě i mimo, sami se bez stresu rozjedete do kopce i zacouváte. Pro začínající řidiče společně s Centrem kurzů bezpečné jízdy a Libereckým krajem pořádáme pro Vaše další vzdělávání a zdokonalování ve správném ovládání řízení vozidla, kurzy bezpečné. Více v sekci Kurzy bezpečné jízdy.

 

Řidiči, kteří již delší dobu neřídili

Neřídili jste delší dobu z důvodů nemoci, neměli jste k dispozici vozidlo, bojíte se po dopravní nehodě, po zákazu řízení, nebo jste sváteční řidič, unikly Vám změny v pravidlech? Právě pro Vás je určen tento program autoškoly RS-PRIMA Liberec, Česká Lípa. S našimi instruktory si osvojíte změny v pravidlech, zásady bezpečné jízdy, správné návyky a dovednosti a řešení dopravních situací. Sami si po vyhodnocení s instruktorem určíte zaměření kondičních jízd, nájezdy tras a zvládnutí nácviku problémových míst a situací. Naší zásadou je řídit bezpečně v pohodě a úsměvem. Po absolvování kondičních jízd můžete využít i dalších vzdělávacích programů autoškoly RS-PRIMA, akademie bezpečné jízdy, jako jsou besedy, s řidiči, přednášky a kurzy bezpečné a defenzivní jízdy různého zaměření na speciálním polygonu. Více v sekci Kurzy bezpečné jízdy.

 

LADY - ženy a maminky s dětmi

Máte již řidičský průkaz? Nebaví Vás tahat nákupy pěšky, čekat, až Vás partner vyveze? Nechcete být závislá na MHD? Potřebujete jezdit s dítětem, ale dlouho jste neřídila? Autoškola RS-PRIMA, v Liberci a České Lípě pro Vás připravila programy právě pro Vás. Zapomeňte na vtípky, že ženská za volant nepatří, napište nám e-mail, zavolejte, vezměte si řidičský průkaz do kabelky a dáme se do toho. S našimi pohodovými instruktory, které určitě znáte z televizních pořadů Autoškola národa, Auto moto revue, reportáží z Kurzů bezpečné jízdy pro ženy a maminky s dětmi si osvojíte základní pravidla, návyky, dovednosti a zásady bezpečné jízdy. Naučíte se řešit dopravní situace, procvičíte si různé úkony při ovládání automobilu, parkování, couvání, cesta do nákupního centra, lékaři do zaměstnání i na chalupu se pro Vás stanou pohodovými zážitky. Naučíte se správné používání dětské autosedačky a spoustu dalších věcí. Další program, který pro Vás máme je kurz bezpečné jízdy pro ženy a kurz pro maminky s dětmi. S námi získáte umění řídit, sebevědomí, nezávislost moderní ženy, jistotu a pohodu za volantem. Více v sekci Kurzy bezpečné jízdy.

 

       

"BEZPEČNOST, OHLEDUPLNOST, POHODA A ÚSMĚV"
s autoškolou RS-PRIMA, která Vás baví