CZECH SAFE DRIVING ACADEMY
Česká akademie bezpečné jízdy RS-PRIMA Miroslav Klásek

Česká akademie bezpečné jízdy je preventivně výchovným programem pro další vzdělávání, získávání znalostí a dovedností ovládání motorového vozidla, bezpečné, defenzivní jízdy a řešení krizových situací na silnicích pro učitele autoškol, instruktory bezpečné jízdy, složky IZS, začínající i pokročilé řidiče a ženy. Kurzy jsou pořádány v moderně vybaveném Centru kurzů bezpečné jízdy Sosnová ve spolupráci se společností Autodrom promotion s.r.o. www.centrumkurzubezpecnejizdy.cz

 

Základní kurz bezpečné jízdy - škola smyku www.kurzybezpecnekizdy.cz

Základní kurz bezpečné jízdy – škola smyku je určen pro řidiče, kteří mají zájem o zdokonalení svých schopností a dovedností v bezpečném ovládání vozidla. Pod vedením profesionála Mirka Kláska, zkušeného instruktora, automobilového závodníka a zkušených instruktorů informace, znalosti a dovednosti pro Vaši bezpečnou jízdu. Na speciálním polygonu si vyzkoušíte správné ovládání vozidla i řešení krizových situací se kterými se na silnicích můžete setkat.

Registrace: http://registrace.kurzybezpecnejizdy.cz

 

Kurz bezpečné jízdy pro začínající řidiče
 

Kurz bezpečné jízdy pro začínající řidiče  je určen pro začínající řidiče do 30 let, kteří  mají zájem o zdokonalení svých schopností a dovedností v bezpečném ovládání vozidla. Pod vedením profesionála Mirka Kláska, zkušeného instruktora, automobilového závodníka a zkušených instruktorů informace, znalosti a dovednosti pro Vaši bezpečnou jízdu. Na speciálním polygonu si vyzkoušíte správné ovládání vozidla i řešení krizových situací se kterými se na silnicích můžete setkat. Kurz je financován Libereckým krajem v programu prevence BESIP.

Registrace: http://registrace.kurzybezpecnejizdy.cz

 

Kurz bezpečné jízdy pro ženy - žena a automobil  

 

Kurz bezpečné jízdy pro ženy – žena a automobil je určen výhradně pro ženy. Kurz pod vedením zkušeného instruktora Mirka Kláska je zaměřen na získání znalostí a praktických dovedností při řízení automobilu, parkování, couvání, zvládnutí smyku, správné brzdění a dalších situací se kterými se v provozu můžete setkat. Odbornou, ale i zábavnou formou si bez stresu v příjemném a bezpečném prostředí osvojíte základní pravidla bezpečné a defenzivní jízdy.

Informace: www.kurzybezpecnejizdy.cz

Registrace: info@kurzybezpecnejizdy.cz

 

Kurz sportovní jízdy - racing  

Kurz sportovní jízdy je zaměřen na poznání a zdokonalení vlastních schopností, limitů a vlastností automobilů. Základem je individuální přístup k účastníkům tohoto kurzu. Kurzem Vás provedou zkušení instruktoři a automobiloví jezdci Mirek Klásek a Martin Semerád. Tento kurz je určen pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na okruhu, nácvik správné techniky průjezdu zatáčkou, správného způsobu brzdění a řazení, předjíždění a míjení vozidel, předcházení, a zvládnutí řešení různých druhů smyků, odhad správné nájezdové rychlosti, délky brzdné dráhy v závislosti na rychlosti a adhezních podmínkách. Obsahem jsou zásady při řízení vozidla, ovládání vozidla při sportovní jízdě. Součástí kurzu je i jízda v okruhovém závodním voze Ford Fiesta.

Informace: www.kurzybezpecnejizdy.cz

Registrace do tohoto typu kurzu objednávkou na E-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

 

Obsah výuky a výcviku v kurzu bezpečné jízdy
08:30 - 09:00 příjezd na autodrom, coffea break
09:00 - 10:00 teoretická část, výklad
10:00 - 11:30 praktická část, okruh
11:30 - 12:30 oběd
12:30 - 16:00 praktická část, smykové plochy
16:00 konec kurzu