Reference Autoškola Liberec - RS Prima

Autoškola Liberec RS-PRIMA Miroslav Klásek - Akademie bezpečné jízdy -  Liberec a Česká Lípa.

Moderní autoškolu RS-PRIMA - akademii bezpečné jízdy v roce 2001 založil v Liberci automobilový závodník  Miroslav Klásek,  první vicemistr ČR automobilových  závodů  na okruzích, vítěz České trofeje junior, nejlepší automobilový  jezdec  do 25 let. Autoškola RS-PRIMA Liberec pod mottem „ JEZDÍME S ÚSMĚVEM „ připravuje budoucí řidiče moderní  formou a metodikou bez stresu se zaměřením na zásady bezpečné jízdy, správného vládání vozidla, znalosti pravidel, bezpečnost, ohleduplnost a odpovědnost. Nadstavbou je pak další vzdělávání řidičů v akreditovaném školícím středisku řidičů  Liberec a vyšším akreditovaném školícím středisku bezpečné jízdy Sosnová s týmem profesionálů.

Tým profesionálních učitelů se zkušenostmi z oblasti výuky a školení řidičů,  školy kurzů  bezpečné jízdy,  bezpečnosti silničního provozu, důsledným  zaměření  na profesionální a  kvalitní přípravu budoucích řidičů,  moderní vybavení, rozsah služeb, vstřícný a odpovědný přístup řadí  autoškolu RS-PRIMA Liberec  mezi nejlepší v oboru.

Našim cílem je moderní kvalitní výuka a výchova budoucích řidičů k bezpečnému a ohleduplnému chování v silničním provozu i spokojenost absolventů.

 AUTOŠKOLA RS-PRIMA LIBEREC VÁM NABÍDNE VŽDY O NĚCO VÍC

Našeho absolventa neopouštíme ani po ukončení základního kurzu, ale nabízíme mu účast na dalších unikátních programech dalšího vzdělávání a zdokonalování řidičů ve formě kurzů bezpečné jízdy pro začínající řidiče, školení řidičů, školení za účelem odpočtu bodů, preventivních programech  BESIP a Libereckého kraje, na kterých přímo spolupracujeme.


Nikdy neříkáme, že naše autoškola je v Liberci a jinde jediná, nejlepší, nejlevnější, nejrychlejší, zadarmo, bezplatně, u nás se nepropadá,  že prodáváme řidičák bez zkoušek a výuky…

V autoškole RS-PRIMA Liberec  nevybíráme poplatky za pozdrav,  ani nelákáme na cenu na dveřích auta.